Canary Paradise > Informacje

Rozrywka

Jeśli myślisz o ucieczce od zimna na kilka dni i chcesz cieszyć się piękną plażą, może nadszedł czas, aby zarezerować wycieczkę.

Jeśli zerkniesz na statystyki zorientujesz się, że jest
kilka tygodni wroku kiedy miejsca na Wyspach kanaryjskich są kompletnie zarezerwowane.

Rozrywka

Ze względu na swoje naturalne piękno i ofertę rozrywkową, Wyspy Kanaryjskie są w Hiszpanii na jednym z trzech najczęściej odwiedzanych miejsc przez turystów zagranicznych.

Zabawa

Na Wyspach Kanaryjskich zabawa jest gwarantowana i w związku z tym przyjazdy turystów w  ciągu pierwszych dziesięciu miesięcy tego roku wzrosły o 13,7% w stosunku do tego samego okresu ubiegłego roku i musimy pamiętać, że był to trudny
rok dla turystyki z powodu kryzysu finansowego, który wybuchł w październiku 2008 r.

Rozrywka Teneryfa

Festiwal, muzyka, kolorystyka i tańce regionalne odbywają się stale. Gastronomia i wina wyspiarskie są kluczowym elementem tych obchodów.

Rozrywka Gran Canaria

Przez cały rok Gran Canaria jest jednym wielkim świętem. Uroczy klimat wyspy pozwala na organizowanie imprez o każdej porze roku.

Rozrywka Lanzarote

Lanzarote jest ważnym miejscem dziedzictwa archeologicznego, które pozwala nam wniknąć w różne scenariusze, w których rozwijałO się życie ludzi w prehiszpańskie populacji wyspy.

Rozrywka Fuerteventura

Wspaniałe centra rozrywki, gdzie cała rodzina może cieszyć się niezapomnianymi chwilami w towarzystwie najlepszych koncertów i najbardziej egzotycznych zwierząt i roślin.

Rozrywka La Palma

Naturalny charakter La Palmy oferuje nam różnorodność rękodzieła artystycznego, które byłO przekazywane przez pokolenia i wzbogacone przez nowe kultury.

Rozrywka La Gomera

La Gomera jest dla wędrowca, dla tych, którzy chcą zniknąć w jej bujnych lasach, skałach i zielonych dolinach.

Rozrywka El Hierro

El Hierro jest znane ze względu na "gigantyczne jaszczurki", gatunek jaszczurki bardzo dużych rozmiarów, którą spotyka się tylko na tej wyspie.